vineri 26 iunie 2026

Elogiu pentru Ceaușescu pe un TIR, în Italia

CITEȘTE ȘI:

- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img

Un TIR înmatriculat în Suceava cu o imagine uriașă a lui Nicolae Ceaușescu a fost surprins pe o șosea din Italia.

Pe uşile din spatele remorcii este imprimată o fotografie uriaşă a dictatorului pe care apare mesajul „Noi ce-am construit / Voi nu reuşiţi să daţi cu var”.

Imaginea a ajuns virală pe internet.

https://www.facebook.com/marius.soccorsostradale/videos/192950626191953/?t=0

Comentează pe FACEBOOK
- PUBLICITATE -spot_img
- Publicitate -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img

Jurnalist.ro