marți 25 martie 2025

Miruna Pascu, mama lui Vlad, i-ar fi dat chiar ea droguri fiului ei

CITEȘTE ȘI:

- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img

Miruna Pascu, mama lui Vlad Pascu, aflată în custodia DIICOT, ar fi fost cea care i-a dat drogurile fiului ei, Vlad Pascu.

Miruna Pascu este suspectă pentru infracțiuni contra înfăptuirii Justiției, pentru că ar fi încercat să șantajeze martori, în dosarul fiului său.

Noi informații din dosarul tânărului drogat care a ucis 2 persoane în stațiunea 2 Mai arată că Miruna Pascu ar fi participat la petrecerile cu droguri organizate de fiul ei și, mai mult, în unele cazuri chiar ea ar fi adus stupefiantele la petreceri, potrivit unor surse Digi24. Acestea sunt acuzațiile făcute de două tinere care participau la petreceri și care au depus plângere împotriva femeii.

Vineri după amiază, mama lui Vlad Pascu va fi dusă la Tribunalul București, cu propunere de arestare preventivă.

Tatăl lui Vlad Pascu,  cercetat pentru vătămare corporală, după ce a intrat cu scuterul în jurnalişti

Tatăl lui Vlad Pascu este cercetat de poliţişti pentru vătămare corporală din culpă şi părăsirea locului accidentului, urmând a fi sesizată unitatea de parchet competentă, după ce acesta a intrat, joi, cu un scuter, în jurnaliştii prezenţi la DIICOT, unde bărbatul a fost audiat, anunţă Poliţia Capitalei.

Comentează pe FACEBOOK
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- Publicitate -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img
- PUBLICITATE -spot_img

Jurnalist.ro