O bucată de asfalt a apărut în mijlocul plajei, la Constanța. Drumul proaspăt asfaltat se află între două fâșii de nisip.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10223010792440708&set=a.10206942010051191&type=3&__tn__=-R
Imaginea a devenit virală pe Internet. Internauții s-au arătat rezoltați de inițiativa primarului Decebal Făgădău.
Edilul spune însă că drumul există de zeci de ani, acum fiind doar modernizat. Potrivit acestuia, asfaltarea s-a făcut în timpul stării de urgență generată de Covid-19, în interesul constănțenilor care doreau să facă mișcare în aer liber.
Comentează pe FACEBOOK














